Aday Kayıt Formu WSET 2. Seviye Şarap Yeterlik Programı

Formunuzu EKSİKSİZ doldurarak lütfen Gönder butonuna basınız

*E-posta adresiniz WSET tarafından sizinle doğrudan iletişim kurulmak üzere kullanılabilir.

Sertifika WSET 2. Seviye Şarap Yeterlik Programı
Kurs Kodu 2023/2/3 ve 4
Dil Türkçe
Eğitim Tarihleri 14, 21, 28 Mayıs 2023
4, 11, 18, 25 Haziran 2023
2 Temmuz 2023
16:30 – 18:30
Video Konferans
Sınav Tarihi ve Yeri**8 Temmuz 2023 10:00-11:30
Point Hotel Barbaros İstanbul

**COVID-19 salgını sürecine bağlı olarak sınav tarihinde değişiklik olabilir.

***Özel Hususlar: Oenotrian Eğitim Merkezi (OEM), değerlendirme durumunda önemli bir dezavantaja neden olabilecek bir sakatlık veya zorluğun etkisini azaltmak için makul bir ayarlama veya özel bir değerlendirme yapma politikaları uygulamaktadır. Lütfen makul bir ayarlama veya özel bir değerlendirme isteyip istemediğinizi belirtin.

WSET 2. Seviye Şarap Yeterlik Programı Bilgilendirme Rehberini İndirin

Kayıt Şartları ve Koşulları

Adayların geçici kayıt yaptırmak için başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Eğitime kesin kayıt, ancak ödeme alındıktan ve OEM kesin kayıt onayını e-posta ile gönderdikten sonra tamamlanır. Kayıt sırası, yapılan ödemelerin sırasına göre tahsis edilir.

İptal şartları: Kesin kayıt ve ödeme sonrası yapılan iptallerde herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. Kayıtlı bir öğrencinin, eğitime katılamayacağını eğitim başlangıç tarihinden en az 15 gün önce OEM’na bildirmesi durumunda, OEM yer uygunluğuna göre alternatif bir eğitim tarihi önermeye çalışacaktır. Bu tarihten sonra yapılacak bildirimlerde yeni sınav masraflarını içeren ek bir devir ve işlem ücreti tahsil edilecektir.

Derslere Katılım: Çevrimiçi derslere canlı katılım zorunlu olup yoklama alınacaktır. Mazeretsiz şekilde ikiden fazla derse katılım sağlamayan adayların sınava girmeleri mümkün olamayacaktır.

Sınav: Sınav tarihi her zaman önceden bildirilir ve internet sitesinde yayınlanır. Sınav ücretinin her zaman eğitim ücretine dahil olduğunu lütfen unutmayınız. 

Sınava katılamayanlar: Sınava katılamayan adaylar, yeni sınav masraflarını içeren ek devir ve işlem ücretini ödeyerek OEM tarafından ilan edilen daha sonraki bir sınav tarihinde sınava girebilirler. 

Tekrar sınavları: Sınavın herhangi bir bölümünde başarısız olan adaylar, başarısız olunan konunun sınav ücretini ödeyerek yeniden sınava girebilirler.

Eğitim dökümanları: Eğitim dökümanları kesin kayıt sonrasında öğrencilerin belirttikleri adrese gönderilir. 

Eğitim iptali ve tarih değişiklikleri: Herhangi bir eğitimi iptal etmek veya tarihini değiştirmek hakkımız saklıdır. OEM herhangi bir eğitimi iptal eder veya tarihini değiştirirse, katılımcılara ücret iadesi (WSET’e kurs materyalleri ve kargo için ödenen tutarlar hariç olmak üzere) veya daha sonraki bir tarihte eğitime katılım seçeneği sunar.

Bu başvuru formu doğrultusunda toplanan herhangi bir kişisel bilgi, sizi eğitime ve ilgili sınavlara kaydettirmek amacıyla talep edilmektedir. Tüm detayları doldurmanız gerekmektedir. Bunu yapmamak, eğitim ve sınav kaydınızın kabulünü etkileyebilir.

Yaklaşmakta olan eğitimler ve etkinliklerle ilgili bilgilendirilmek açısından lütfen aşağıdaki seçeneklerden birisini işaretleyiniz.